O aplikaci

Ostré vidění je jedním z předpokladů našeho kvalitního života. Nejde zdaleka jen o pohodlí, jde také o bezpečnost naší i našeho okolí. Včasnou diagnostikou zhoršeného vidění jde předejít mnoha potížím.

Jsme hrdi, že naším partnerem je Autoklub České republiky. Tato organizace s dlouholetou tradicí se stará o mnoho projektů spojených s motorismem. Jedním z nich je projekt Road Safety, který si klade za cíl zvýšení bezpečnosti na našich silnicích. Věříme, že i aplikace Vidíšdobře.cz v tomto může pomoci.

Mnoho lidí odkládá návštěvu očního lékaře, protože je s tím spojeno určité nepohodlí. Dlouhé objednací lhůty, dojíždění, čekání v čekárně a další. Naším cílem bylo vytvořit aplikaci, která by lidem pomohla jednoduchou formou zjistit, jestli už nenastal ten správný čas na návštěvu očního specialisty. A to celé v pohodlí domova nebo kanceláře.

Naším cílem není nahradit péči očních specialistů. Ani to není možné. Osobní vyšetření bere v potaz spoustu různých aspektů, které naše aplikace nemůže podchytit. Vyšetření je nenahraditelné a nelze pouze podle naší aplikace říci se stoprocentní jistotou, jestli je vaše vidění v pořádku. Proto také výsledky našeho testu nijak neinterpretujeme. Pouze vám zobrazíme výsledky, jak jste během testu odpovídali.

Apelujeme tedy na naše uživatele, aby vyšetření očním specialistou nepodceňovali.

Optiscont s.r.o.
Papírenská 114/5
160 00 Praha 6
info@vidisdobre.cz